Warsztaty plastyczne

418308960_920268786263505_4114691599290182986_n.jpg

Wierzymy, że sztuka jest kluczem do otwarcia drzwi do świata pełnego kolorów, kształtów i nieskończonych możliwości wyrazu. Dlatego podczas warsztatów plastycznych zorganizowanych przez panią Ewę Wojciechowską, Anetę Sycińską, Katarzynę Jońską oraz Ewelinę Rafał dzieci mogły rozwijać swoją kreatywność, wyobraźnię i zdolności manualne.

Zajęcia plastyczne to nie tylko nauka i zabawa, ale również możliwość rozwoju społecznego i emocjonalnego dzieci. Dzieci mają okazję pracować zarówno indywidualnie, jak i grupowo, co sprzyja budowaniu relacji między rówieśnikami i rozwijaniu umiejętności współpracy. Taka forma aktywności uczy również cierpliwości i koncentracji, a także rozwija zdolności motoryczne.

Bardzo dziękujemy za mile spędzony czas i cudowne efekty wspólnej pracy.