Powitanie wiosny

434078328_3728764854108577_8962683094126304368_n.jpg

Z wielką radością przywitaliśmy wiosnę w naszych oddziałach przedszkolnych! Ten wyjątkowy czas rozpoczęcia nowego, pełnego życia sezonu obchodziliśmy z dużym entuzjazmem i kreatywnością, o czym mogą świadczyć niesamowite Marzanny wykonane przez Dzieci i Rodziców z grupy 0b, które aktualnie można podziwiać na szkolnej wystawie.

Dzień rozpoczęliśmy od edukacyjnej pogadanki o wiośnie, podczas której dzieci dowiedziały się, jak przyroda budzi się do życia po zimowym śnie. Rozmawialiśmy o zmieniającej się pogodzie, powracających z ciepłych krajów ptakach oraz o tym, jak rośliny zaczynają kwitnąć, ozdabiając świat swoimi barwnymi płatkami.

Następnie z uśmiechem na twarzy i okrzykiem "Witaj Wiosno" wyruszyliśmy na spacer, aby jak najgłośniej oznajmić mieszkańcom naszego miasta, że upragniona pora roku nareszcie przyszła.

Dzień ten był wspaniałą okazją do nauczenia dzieci szacunku i miłości do przyrody, a także do spędzenia czasu na wspólnej zabawie i radości. Cieszymy się, że mogliśmy razem przywitać wiosnę i już nie możemy się doczekać kolejnych przygód, które przyniesie ten cudowny czas roku. Witaj, wiosno!