419127426_398275229474229_5513769225076070547_n.jpg

8 marca, każdego roku, nasze oddziały przedszkolne rozbrzmiewają radością i śmiechem, obchodząc wyjątkowe święto - Międzynarodowy Dzień Kobiet. Jest to czas, kiedy wspólnie celebrujemy i kreatywnie działamy. W ramach obchodów, zorganizowaliśmy salon kosmetyczny, w którym wszyscy mogli stać się fryzjerami czy stylistami paznokci. Wiele radości przyniosła także  dziewczynkom wyjątkowa sesja fotograficzna.

Każda młoda dama została obdarowana małym, symbolicznym prezentem, który sprawił wiele przyjemności i wywołał uśmiech na twarzach. Głównym jednak prezentem i formą wspólnego spędzania czasu był seans "Kung Fu Panda" w kinie Sybilla.

Dzień Kobiet u naszych przedszkolaków to nie tylko chwila świętowania, ale także ważna lekcja empatii, szacunku i równości, którą wspólnie przekazujemy naszym dzieciom.  Czekamy na kolejne wspólne celebracje!