428413096_10222419576330492_4122016476058129181_n.jpg

W naszych oddziałach przedszkolnych odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, podczas której dzieci, wraz z naszymi kochanymi babciami i dziadkami, spędziły niezapomniany czas pełen radości i wzruszeń.

Głównym punktem programu było wzruszające przedstawienie artystyczne, przygotowane przez nasze przedszkolaki. Dzieci włożyły dużo serca w przygotowanie piosenek, wierszyków i tańców, aby podziękować swoim kochanym dziadkom za miłość i wsparcie. Radosne śpiewy i pląsy maluchów wywołały uśmiech na twarzach wszystkich obecnych.

Podczas krótkiej ceremonii podziękowań każde dziecko wręczyło swojej babci i dziadkowi własnoręcznie wykonaną laurkę, a także mały upominek. Wspólnie świętowaliśmy miłość i wdzięczność za bezwarunkowe wsparcie, jakie nasi najbliżsi nam codziennie ofiarowują.