Wyjatkowy, męski Dzień Chłopaka w VIB!!!

20230928_110348.jpg

Wyjatkowy, męski Dzień Chłopaka w VIB!!!
Byliśmy z wizytą na lotnisku w Dęblinie.

Zwiedziliśmy 41 Bazę Lotnictwa Szkolnego, Eskadrę Obsługi, Strażnicę Wojskową Straży Pożarnej, Wojskowy Port Lotniczy i Ośrodek Szkolenia Symulatorowego. Mieliśmy wyjątkową okazję uczestniczyć w  starcie odrzutowego, naddźwiekowego samolotu myśliwskiegio MIG- 29 oraz startów polskich odrzutowych samolotów szkolno- treningowych M -346 Bielik wprost z Wieży Kontroli Lotów. Obserwowaliśmy codzienną pracę pilotów, szkolenie na symulatorach lotów, naprawę i przeglądy samolotów w Eskadrze Obsługi, pracę Wojskowej Strazy Pożarnej. Wszyscy uczniowie mogli poprowadzić samolot na Symulatorze Lotów!!! Niesamowite wrażenia pozostaną w naszych wspomnieniach . Dziękujemy Rodzicom za pomysł i jego realizację. Czuliśmy się na Lotnisku wyjątkowymi goścmi!!