Wycieczka szkolna klas 5

klasy 5.jpg
Ale to była frajda!
Wszystkie klasy 5 wybrały się na wycieczkę do Warszawy. Grafik był bardzo napięty, ale znaleźliśmy czas na super zabawę na świeżym powietrzu. Na samym początku odwiedzaliśmy Teatr Capitol, a tam mogliśmy uczestniczyć w musicalu dla dzieci i młodzieży o nastolatkach zatopionych w świecie internetu, smartfonów i wirtualnej rzeczywistości. Współczesna interpretacja klasycznej baśni Braci Grimm pt.”Kopciuszek”.
Następnie wybraliśmy się na spacer w najciekawsze miejsca w naszej stolicy. Odwiedziliśmy między innymi Grób Nieznanego Żołnierza, Ogród Saski czy ogrody na dachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego.
W trakcie spaceru był czas na szaloną zabawę na placu zabaw!
Na zakończenie zostaliśmy zainspirowani do obserwacji, doświadczania, zadawania pytań i poszukiwania odpowiedzi w Centrum Nauki Kopernik.
W Warszawie znaleźliśmy się dzięki AlleFraajda. Pan Sławek, znany pod pseudonimem Billy Sławisz uatrakcyjnił nam cały wyjazd zagadkami, konkursami, zabawami i dyskoteką w autokarze!
Ale to był niesamowity czas!
Po więcej zdjęć zapraszamy na nasz Facebook
Powrót na początek strony