TYDZIEŃ OŚWIATY ZDROWOTNEJ PCK

278567533_2117010901794882_4176997986563054839_n.jpg
TYDZIEŃ OŚWIATY ZDROWOTNEJ PCK
Od dnia 25 kwietnia 2022r. do 29 kwietnia 2022r. obchodzimy w naszej szkole Tydzień Oświaty Zdrowotnej PCK pod hasłem „W zdrowym ciele-zdrowy duch”.
W tych dniach szczególnie namawiamy Was, aby dbać o zdrowie. Pamiętajcie o zdrowym odżywianiu-unikajcie słodyczy, chipsów i napojów gazowanych. Dbajcie o kondycję fizyczną, uprawiajcie sport, ćwiczcie na lekcjach wychowania fizycznego. Wypoczywajcie na świeżym powietrzu.
W czasie Tygodnia Oświaty Zdrowotnej zaplanowanych jest wiele zajęć w klasach. Odbędzie się spotkanie z dietetykiem w klasie drugiej i piątej. Uczniowie klas czwartych będą mogli sprawdzić swoją wiedzę w konkursie dotyczącym zdrowego stylu życia. Przedszkolaki będą organizowały „Owocowy bal”.
Wszystkich uczniów zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pod tym samym hasłem oraz w konkursie „Zdrowe jedzenie jest modne”, w którym możecie przygotować swoją ulubioną, zdrową potrawę, a jej zdjęcie z opisem przesłać na adres: sp6stronainternetowa@gmail.com.
Zachęcamy do obejrzenia naszej gazetki oraz konkursowych prac plastycznych.
Uczniowie Szkolnego Koła PCK
Opiekun: Anna Stężycka
Powrót na początek strony