Tobie Polsko

402021376_909405404033777_3841777508647403243_n.jpg
Z radością i dumą chcemy podzielić się z Wami magicznym momentem, który miał dziś miejsce!
Nasi najmłodsi uczniowie, z klas 0a i 0b zaprezentowali uroczystą akademię pod tytułem "11 listopada - Tobie Polsko". Cała szkolna społeczność z zapartym tchem śledziła ich pierwszy występ, a ich talent, zaangażowanie i emocje ruszyły sercami wszystkich obecnych!
Podczas występu nie zabrakło poruszającego wiersza patriotycznego Władysława Bełzy "Katechizm polskiego dziecka", który wypełnił salę wzruszeniem i dumą narodową. Widzieliśmy iskierki w oczach naszych najmłodszych, którzy przeżywali każde słowo.
Ale to nie koniec! Nasi mali artyści przenieśli nas w świat tańca i muzyki, prezentując niezapomniane układy taneczne i interpretacje piosenek. Zachwyty publiczności nie miały końca!
Pragniemy także wyrazić ogromne uznanie dla naszych niezastąpionych Pań Wychowawczyń, które pracowały z uczniami, dbając o każdy detal przedstawienia. To dzięki ich profesjonalizmowi mali artyści mogli zabłysnąć na scenie. Liczymy, że to nie ostatnie przestawienie przygotowane przez najmłodszych.