Niezwykłe spotkanie z owadami w naszej szkole

441228299_1680112562727253_867004185384070229_n.jpg

Niezwykłe spotkanie z owadami w naszej szkole!

W ubiegłym tygodniu uczniowie klas 4, 5 oraz 6 mieli wyjątkową okazję uczestniczyć w fascynujących zajęciach pt. "Owady", poprowadzonych przez Agencję Impresaryjno-Artystyczną Klaps-Art.

Dzieci miały możliwość wysłuchania interesującego wykładu na temat owadów z przeróżnych zakątków świata. W trakcie spotkania uczniowie nie tylko zdobyli wiedzę teoretyczną, ale również mogli z bliska przyjrzeć się żywym okazom takim jak liśćce, modliszka, patyczaki, karaczany madagaskarskie i wiele innych.

To niezwykłe wydarzenie z pewnością na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów, rozbudzając ich ciekawość i pasję do poznawania świata przyrody. Dziękujemy Agencji Klaps-Art za niezapomniane doświadczenie i już nie możemy doczekać się kolejnych edukacyjnych przygód!

Powrót na początek strony