Młodzieżowa Rada Miasta Puławy

404469632_911056660535318_6912768734405193304_n.jpg
16 listopada w siedzibie Urzędu Miasta odbyło się pierwsze posiedzenie Młodzieżowej Rady Miasta, której członkowie są prawdziwymi liderami przyszłości!
Młodzieżowa Rada to niezależny organ reprezentujący młodzież z terenu gminy Miasto Puławy. Co istotne, jest to organ apolityczny, niezwiązany z żadną partią czy ugrupowaniem.
Cele działania Młodzieżowej Rady są absolutnie inspirujące i obejmują między innymi:
  • Upowszechnianie idei samorządowej wśród młodzieży i wspieranie aktywności naszych uczniów w mieście Puławy.
  • Reprezentowanie interesów młodzieży wobec instytucji samorządowych, rządowych i pozarządowych.
  • Zapewnienie możliwości uczestnictwa młodzieży w procesie podejmowania decyzji wpływających na ich życie.
  •  Kształtowanie postaw demokratycznych, umiejętności podejmowania decyzji i wartości prospołecznych.
A to jeszcze nie wszystko! Z dumą informujemy, że z naszej szkoły do Młodzieżowej Rady został wybrany Bartosz Koncki! Jesteśmy przekonani, że swoją charyzmą i zaangażowaniem Bartosz będzie nie tylko reprezentować naszą szkołę, ale także zdziałać wiele dobrego dla naszej społeczności!
Gratulacje, Bartoszu!  Z niecierpliwością czekamy na kolejne, fascynujące projekty i inicjatywy Młodzieżowej Rady Miasta!
Zdjęcia ze strony Puławoaktywni.