Dzień Tolerancji

401825451_908848987422752_9143521520190967444_n.jpg
 DZIEŃ TOLERANCJI W NASZEJ SZKOLE!
16 listopada to szczególny dzień, ponieważ obchodzimy Międzynarodowy Dzień Tolerancji. W ramach tego dnia, zorganizowano specjalne zajęcia świetlicowe, których celem było poszerzenie wiedzy uczniów na temat poszanowania różnorodności poglądów, zachowań i cech innych ludzi.
Podczas zajęć przeprowadziliśmy fascynującą pogadankę z uczniami, prezentując także edukacyjne filmy i inspirujące piosenki. Chcieliśmy, aby każde dziecko miało szansę zrozumieć, jak istotne jest akceptowanie i szanowanie inności.
Nasza szczególna uwaga została skierowana na umiejętność zachowania się wobec osób z niepełnosprawnością. Wspólnie z uczniami rozmawialiśmy o tym, jak możemy być bardziej empatyczni, zrozumieć różnice i wspierać innych w ich unikalnych potrzebach.
16 listopada to również doskonała okazja, aby każdy z nas zastanowił się nad własną postawą wobec ludzi, z którymi współżyjemy. Czasem najmniejszy gest szacunku może sprawić, że świat stanie się bardziej przyjaznym miejscem dla wszystkich.