Bal Ósmoklasisty

Party (1).png

Bal ósmoklasisty w "Skrzydlatej Szóstce"

W dniu 15 czerwca 2023 roku w naszej szkole odbył się uroczysty bal ósmoklasisty, zorganizowany przez rodziców, wychowawców oraz uczniów klas ósmych.

Oficjalną część imprezy rozpoczęła Pani Dyrektor Ewa Górecka, kierując kilka ciepłych słów do naszych ósmoklasistów. Następnie uczniowie odtańczyli rytmiczną belgijkę oraz zostali zaproszeni do wspólnego, pamiątkowego zdjęcia.

Po części oficjalnej Dyrekcja Szkoły, nauczyciele, uczniowie i rodzice udali się na poczęstunek, przygotowany dzięki współpracy rodziców z zespołów klasowych. Nieodłącznym elementem naszego balu była wspólna zabawa taneczna, zorganizowana w sali gimnastycznej szkoły, poprowadzona przez profesjonalnego didżeja. Jedną z atrakcji dla naszych uczniów była ścianka zdjęciowa, która cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród ósmoklasistów. Wychowankowie bawili się wspaniale. Mieli możliwość po raz ostatni miło spędzić wspólnie czas w miejscu, które przez 8 lat było ich drugim domem. Cieszymy się, że humory dopisywały. Młodzież była szczęśliwa i uśmiechnięta. Niestety, wszystko co dobre szybko się kończy, ale wierzymy, że wspomnienia oraz uśmiech widoczny na pamiątkowych zdjęciach z balu ósmoklasisty na długo pozostaną w naszej i waszej pamięci.

Był to pierwszy taki bal ósmoklasisty w naszej szkole, ale mamy nadzieję, że stanie się to tradycją naszej placówki i następne pokolenia z równie dużym entuzjazmem będą w nim uczestniczyć.

Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor za możliwość zorganizowania tak wspaniałej imprezy.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy zaangażowali się w naszą uroczystość. Bez Państwa ciężkiej pracy i poświęcenia nie mielibyśmy dziś tak wspaniałych wspomnień.

Uczniom dziękujemy za dobrą zabawę, pomoc przy strojeniu sali, duże zaangażowanie i chęci. Pamiętajcie, Jesteście Wspaniali!

Dziękujemy również wychowawcom oraz wszystkim nauczycielom, którzy włączyli się w przygotowanie balu ósmoklasisty 2023.