Wrzesień w świetlicy

IMG_20210923_115853.jpg

Pierwszy miesiąc nowego roku szkolnego upłynął pod znakiem poznawania się grup oraz integracji. Dzieci poznały reguły panujące w świetlicy oraz dowiedziały się, jakie formy aktywności proponujemy. Uczniowie chętnie relaksowali się w kąciku wypoczynkowym, odrabiali prace domowe w strefie cichej nauki, uczyli się i bawili (korzystając z "Magicznego dywanu" oraz tablicy interaktywnej) oraz brali udział  w różnorodnych zajęciach i zabawach. We wrześniu mówiliśmy o bezpiecznej drodze do szkoły, zasadach higieny podczas pandemii, emocjach towarzyszących powrotowi do szkoły, pierwszych oznakach jesieni, przyjaźni i koleżeństwie, a także świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Pokoju oraz Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania.