W odwiedzinach w bibliotece

3a w bibliotece (4).jpg

Klasa 3a odwiedziła Bibliotekę Miejska nr 3 Uczniowie uczestniczyli w ciekawej lekcji, której tematem były relacje między wnuczętami, a dziadkami.

Powrót na początek strony