Podsumowanie Tygodnia Oświaty Zdrowotnej Szkolnego Koła PCK

279894089_530989821762874_8698553090102888833_n.jpg

TYDZIEŃ OŚWIATY ZDROWOTNEJ

SZKOLNEGO KOŁA PCK

W dniach 25 – 29 kwietnia 2022r. obchodziliśmy w naszej szkole Tydzień Oświaty Zdrowotnej PCK pod hasłem: „W zdrowym ciele – zdrowy duch”.

Z tej okazji Szkolne Koło PCK wraz z nauczycielami i klasami zorganizowało szereg lekcji, konkursów i imprez szkolnych.

Jedną z atrakcji był konkurs skoków przez skakankę zorganizowany w świetlicy szkolnej (p. K. Biedrzycka), spotkanie z panią dietetyk w klasie 5C i 2B (p. G. Chodoła), konkurs szkolny na zdrową potrawę (p. P. Zielińska, K. Budnik) „Owocowy bal” dla uczniów klas 0, konkurs plastyczny (p. A. Wójcik, p. A. Stężycka), w którym liczny udział wzięli uczniowie klasy: 5C, 6A oraz 1B (p. I. Mazurek) i 8D (p. B. Węglińska) – za co serdecznie dziękujemy, konkurs wiedzy dla uczniów klas 4 (p. A. Stężycka), pogadanki dla uczniów oraz godziny wychowawcze w klasach.

W wielu klasach odbyły się tygodniowe zajęcia dla uczniów pod hasłem Tygodnia Oświaty Zdrowotnej (klasa 1B- p. I. Mazurek)), w czasie których uczniowie dowiadywali się jak prowadzić zdrowy tryb życia, robili kanapki, rozwiązywali zagadki i uczyli się piosenki związanej ze zdrowiem.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom zaangażowanym w organizację Tygodnia Oświaty Zdrowotnej.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii oraz do udziału w akcji w przyszłym roku szkolnym.

Opiekun SK PCK

Anna Stężycka

Powrót na początek strony