Kto czyta, nie błądzi

miniatruka klasa 5b projekt.png

Kto czyta, nie błądzi”- innowacja pedagogiczna

Uczniowie naszej szkoły od kilku lat realizują się w twórczej pracy literacko-czytelniczej. W I semestrze tego roku klasy 4c, 5a, 5b i 7a ukończyły projekty inspirowane lekturami. Klasa 4c przygotowała ciekawe albumy na podstawie książki C. Collodi „Pinokio”, uczniowie klas 5a stawili czoło powieści „Chłopcy z Placu Broni”. Czytelnicy 5b przygotowali interesujące realizacje literacko-plastyczne na podstawie lektury „W pustyni i w puszczy”, natomiast uczniowie kl.7a zinterpretowali utwór a. Fiedlera „Dywizjon 303” pracując m.in. metodą dramy.

Wszyscy bawili się świetnie pod opieką autorki innowacji p. Beaty Węglińskiej z pomocą nauczycieli współorganizujących zajęcia: p. Joanny Pachucy (kl.7a), p. Anny Siłuch (kl.5a) oraz p. Anny Sugier (kl.5b)

Gratulacje!