Kilka kadrów z życia codziennego naszych zerówek:)

271965407_446173270543291_3531829639248452556_n.jpg

Pierwsze półrocze dobiegło końca, warto więc zajrzeć do życia codziennego naszych oddziałów przedszkolnych:)

W ciągu tych kilku miesięcy dzieci brały udział w różnych wydarzeniach i uroczystościach, np. Dzień Przedszkolaka, Kropki, Pluszowego Misia, Jabłka, Postaci z bajek czy Pingwinka. Pamiętaliśmy o potrzebujących pomocy, dlatego zorganizowaliśmy akcje charytatywne takie jak: Zbiórka rzeczowa dla puławskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt, czy Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę dla dzieci z Domu Dziecka. W czasie tego półrocza nasi najmłodsi uczniowie aktywnie włączyli się w realizację trzech projektów: „Serdeczna Karteczka”, „Zdrowo i Sportowo”, a także „Wyzwanie Teodora”. W czasie zajęć zdobywali wiedzę i doświadczenie w różnych dziedzinach życia. Nie zabrakło przy tym dobrej zabawy :) Ulubionymi zajęciami były te rozwijające emocje, cykl zajęć „Kodowanie na dywanie” oraz przeprowadzanie eksperymentów. Uczniowie oddziałów przedszkolnych pamiętali uczcić pamięć tych którzy odeszli przyłączając się do akcji „Szkoła Pamięta” ,ale również z wielką chęcią uczestniczyli w wydarzeniach upamiętniających odzyskanie Niepodległości.

Powrót na początek strony