Nieprzerwane pasmo sukcesów naszych uczniów!

43414_xvii-przeglad-poezji-i-piesni-niepodleglos_1.jpg

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Zespół Wokalny "Na Sześć" po raz drugi został laureatem konkursu. Tym razem był to XVII Przegląd Poezji i Pieśni Niepodległościowej "Żeby Polska była Polską".

Ale to nie jedyni zwycięzcy tegorocznego konkursu. W gronie laureatów znaleźli się również nasi najmłodsi uczniowie z oddziałów przedszkolnych, którzy z wielkim zaangażowaniem wystąpili z pieśnią "Piechota". 

I to nie koniec...! Gratulacje składamy także dwóm uczennicom Alicji Dyldzie z kl. IIa oraz Karinie Walaszek z grupy 0b, które zostały laureatkami w części recytatorskiej. 

Ogromne brawa należą się wszystkim uczniom, którzy tak licznie i chętnie wzięli udział w przeglądzie. Dziękujemy nauczycielom za pomoc w przygotowaniach oraz kształtowaniu patriotycznych postaw.

Powrót na początek strony